Надія є! BLOG,news Особливий подарунок від пані Олесі Шевченко центру «Надія Є!»

Особливий подарунок від пані Олесі Шевченко центру «Надія Є!»

До нашого центру «Надія Є!» завітала пані Олеся Шевченко на 20-річчя ГС «Альтруїзм». До Терапевтичного центру для біженців надійшов особливий подарунок – дитячі книжки українською мовою, подаровані Першою леді України пані Оленою Зеленською. Ми вдячні цим чудовим жінкам за підтримку біженців, з якими ми працюємо тут, у Молдові.

 

Related Post

Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”

Громадська спілка «Альтруїзм» — неурядова організація — лідер у сфері профілактики суїцидів та емоційної підтримки, оголошує про 20-річчя з дня заснування. З нагоди цього важливого моменту сьогодні організація розпочинає Марафон

Рік допомоги українським біженцям із центром «Надія Є!»Рік допомоги українським біженцям із центром «Надія Є!»

Волонтерство – це не просто слово, воно поєднує у собі безкорисливість, щирість, щедрість. А також біль та співпереживання до близького, бо саме ці почуття спонукають людей на допомогу та взаємовиручку.

Открыт чат «Надія є!». Добро пожаловать!Открыт чат «Надія є!». Добро пожаловать!

10 марта 2022, Кишинев — Начиная с 10 марта чат «Надія є!» Службы эмоциональной поддержки www.novoe.info открыт для граждан Украины как беженцев, находящихся в любой точке мира, так и для