Надія є! BLOG,news Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”

Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”

Громадська спілка «Альтруїзм» — неурядова організація — лідер у сфері профілактики суїцидів та емоційної підтримки, оголошує про 20-річчя з дня заснування. З нагоди цього важливого моменту сьогодні організація розпочинає Марафон емоційного здоров’я.

Протягом 6 тижнів 5 психологів з Республіки Молдова та України, члени команди ГС “Альтруїзм”, пропонуватимуть громадянам безкоштовні послуги підтримки для покращення емоційного здоров’я. Марафон емоційного здоров’я стартує сьогодні, 22 червня, і завершиться 27 липня.

Серед заходів марафону:

  • Щочетверга з 16:00 до 20:00 психологи та консультанти з Республіки Молдова й України добровільно пропонуватимуть безкоштовні сеанси емоційної підтримки. Очні консультації будуть проводитися англійською, румунською, українською та російською мовами. Запис не потрібен.
  • Понад 30 групових заходів, таких як семінари, тренінги, сеанси арт-терапії в офісі організації.
  • Онлайн-події та підтримка.

Про ГС “Альтруїзм”

Громадська спілка «Альтруїзм», заснована психологом Любою Чебан, стала широко відомою, коли почала пропонувати онлайн-послуги емоційної підтримки. Протягом багатьох років організація стала піонером у сфері запобігання суїциду та надання емоційної підтримки, а також у сприянні ментального здоров’ю громадян Республіки Молдова. Кількість людей, які отримали емоційну підтримку від «Зеленої лінії» для запобігання суїциду www.pentruviata.md, перевищила 7500 осіб і підготувала понад 1000 фахівців з різних галузей на теми, пов’язані з феноменом суїциду. За останні 10 років організація реалізувала понад 30 проєктів у сфері запобігання суїцидів.

Водночас з початком війни в Україні ГС  «Альтруїзм» розширила свої послуги для біженців. Протягом минулого року в Республіці Молдова та в Україні було реалізовано 10 проєктів емоційної підтримки і матеріальної допомоги. За підтримки своїх партнерів, організація надає регулярну гуманітарну допомогу понад 400 матерям з дітьми до 3 років, а понад 600 біженців із Кишинева отримали емоційну підтримку та консультації.

Організація заохочує всіх, хто підтримує наші зусилля у благородній справі, зробити пожертвування за адресою https://novoe.info/donate/ Приєднуйтесь до нас і зробіть свій внесок, оскільки ми разом працюємо над формуванням психічно здорового суспільства.

Контактна інформація:

069379000 — Люба Чебан

altruism.md@gmail.com  info@altruism.info

Кишинів, вул., 31 серпня, №  98, офіс 501

Related Post

Особливий подарунок від пані Олесі Шевченко центру «Надія Є!»Особливий подарунок від пані Олесі Шевченко центру «Надія Є!»

До нашого центру «Надія Є!» завітала пані Олеся Шевченко на 20-річчя ГС «Альтруїзм». До Терапевтичного центру для біженців надійшов особливий подарунок – дитячі книжки українською мовою, подаровані Першою леді України

Я і Мої ДумкиЯ і Мої Думки

Місяць травень – чудовий час подумати над нашим ментальним здоров’ям. Тому деякий час тому ми запросили наших жінок на ресурсний сніданок-семінар «Я і Мої Думки». Захід виявився справжнім джерелом натхнення