Надія є! BLOG,news Я і Мої Думки

Я і Мої Думки

Місяць травень – чудовий час подумати над нашим ментальним здоров’ям. Тому деякий час тому ми запросили наших жінок на ресурсний сніданок-семінар «Я і Мої Думки».

Захід виявився справжнім джерелом натхнення та позитивних емоцій. Учасниці провели чудовий час, насолоджуючись ароматними напоями, живою музикою та смачним сніданком у затишному і гарному місці.

Головною темою обговорення стали наші думки та вплив, який вони надають на наше життя. Разом із цікавим спікером з Канади ми поговорили про боротьбу між позитивом і негативом; про те, як культивувати здорове мислення. Семінар став справжнім путівником по тому, як краще керувати своїми думками та набути гармонії в собі.

Учасниці поділилися своїми історіями та знайшли взаємну підтримку та натхнення. Було особливо цінно чути різні позиції та досвід інших жінок, які стикаються зі схожими викликами та прагнуть кращої версії себе.

Семінар-сніданок «Я і Мої Думки» став не лише корисною подією, а й можливістю провести час у колі однодумок, створивши нові зв’язки та надихаючи один одного на подальші досягнення.

Ми дякуємо організаторам за чудову атмосферу та проведення заходу. Цей жіночий семінар став справжнім джерелом позитивних емоцій, мудрих думок і важливих практичних уроків. Він допоміг нам відчути силу спільноти і зрозуміти, що кожна з нас здатна змінити свої думки та своє життя на краще.

      

Related Post

Liuba Ceban: „Am vrut un spațiu unde refugiații găsesc o vorbă bună, o mângâiere pentru suflet, nu doar mâncare”Liuba Ceban: „Am vrut un spațiu unde refugiații găsesc o vorbă bună, o mângâiere pentru suflet, nu doar mâncare”

Liuba Ceban: „Am vrut un spațiu unde refugiații găsesc o vorbă bună, o mângâiere pentru suflet, nu doar mâncare” De mai bine de două luni centru «Надія є!» a devenit

“Сімейний бізнес” – дводенний тренінг, який пройшов для наших бенефіціарів“Сімейний бізнес” – дводенний тренінг, який пройшов для наших бенефіціарів

Захід від наших партнерів став справжнім відкриттям для українських біженців. Організатори надали унікальну можливість пройти навчання з відкриття власного бізнесу. Учасники тренінгу протягом двох днів активно розбирали теми, пов’язані з

Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”

Громадська спілка «Альтруїзм» — неурядова організація — лідер у сфері профілактики суїцидів та емоційної підтримки, оголошує про 20-річчя з дня заснування. З нагоди цього важливого моменту сьогодні організація розпочинає Марафон