Надія є! BLOG,news,Без рубрики “Сімейний бізнес” – дводенний тренінг, який пройшов для наших бенефіціарів

“Сімейний бізнес” – дводенний тренінг, який пройшов для наших бенефіціарів

Захід від наших партнерів став справжнім відкриттям для українських біженців. Організатори надали унікальну можливість пройти навчання з відкриття власного бізнесу.

Учасники тренінгу протягом двох днів активно розбирали теми, пов’язані з організацією сімейної справи – від появи ідеї до її реалізації у бізнес-плані. Сесії були насичені практичними прикладами та жвавими дискусіями, які дозволили учасникам краще зрозуміти, як працює світ бізнесу.

Українці та центр Надія Є! висловлюють свою подяку організаторам за їхню гостинність та можливість пройти такий цінний тренінг. Учасники зазначили, що отримані знання та досвід допоможуть їм не лише розпочати свій бізнес, а й зміцнити свої навички у цій сфері на шляху до адаптації у Молдові.

Тренінг «Сімейний бізнес» на базі відпочинку El-Shaddai у Чимішлії став не лише корисним, а й незабутнім досвідом для всіх присутніх. Він дозволив їм поринути у світ підприємництва, отримати унікальні знання та навички, а також відпочити від міської метушні та поїсти смачну молдавську їжу.

Related Post

Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”Марафон емоційного здоров’я до 20-річчя заснування ГС “Альтруїзм”

Громадська спілка «Альтруїзм» — неурядова організація — лідер у сфері профілактики суїцидів та емоційної підтримки, оголошує про 20-річчя з дня заснування. З нагоди цього важливого моменту сьогодні організація розпочинає Марафон

Рік допомоги українським біженцям із центром «Надія Є!»Рік допомоги українським біженцям із центром «Надія Є!»

Волонтерство – це не просто слово, воно поєднує у собі безкорисливість, щирість, щедрість. А також біль та співпереживання до близького, бо саме ці почуття спонукають людей на допомогу та взаємовиручку.