Надія є! BLOG,news,Без рубрики “Сімейний бізнес” – дводенний тренінг, який пройшов для наших бенефіціарів

“Сімейний бізнес” – дводенний тренінг, який пройшов для наших бенефіціарів

Захід від наших партнерів став справжнім відкриттям для українських біженців. Організатори надали унікальну можливість пройти навчання з відкриття власного бізнесу.

Учасники тренінгу протягом двох днів активно розбирали теми, пов’язані з організацією сімейної справи – від появи ідеї до її реалізації у бізнес-плані. Сесії були насичені практичними прикладами та жвавими дискусіями, які дозволили учасникам краще зрозуміти, як працює світ бізнесу.

Українці та центр Надія Є! висловлюють свою подяку організаторам за їхню гостинність та можливість пройти такий цінний тренінг. Учасники зазначили, що отримані знання та досвід допоможуть їм не лише розпочати свій бізнес, а й зміцнити свої навички у цій сфері на шляху до адаптації у Молдові.

Тренінг «Сімейний бізнес» на базі відпочинку El-Shaddai у Чимішлії став не лише корисним, а й незабутнім досвідом для всіх присутніх. Він дозволив їм поринути у світ підприємництва, отримати унікальні знання та навички, а також відпочити від міської метушні та поїсти смачну молдавську їжу.

Related Post

Я і Мої ДумкиЯ і Мої Думки

Місяць травень – чудовий час подумати над нашим ментальним здоров’ям. Тому деякий час тому ми запросили наших жінок на ресурсний сніданок-семінар «Я і Мої Думки». Захід виявився справжнім джерелом натхнення

Как позаботиться о себе будучи беженцем?Как позаботиться о себе будучи беженцем?

Попробуйте размышлять о том, то что у вас есть, осталось в данной ситуации. Что, кто согревает вашу душу в эти тяжелые дни?  Получите эмоциональную поддержку. Поговорите с нами о том